На Хустщині вшановано пам’ять великого Кобзаря

На початку березня вся країна відзначає 204-ту річницю від Дня народження видатного Кобзаря. Тарас Григорович Шевченко – наш пророк, наше сумління, наша доля, людина універсальних обдарувань та інтересів, життя і творчість якого були присвячені українському народу. Поет мріяв і писав про ті часи, коли його країна стане суверенною і незалежною, всіма силами боровся з несправедливістю та тодішньою системою, при якій простий українець був ніким. Хоч уже й після смерті, та мрія поета здійснилася. Здійснилася завдяки людській небайдужості та нашому сподвижнику, вірші якого штовхали людей на незбагненні вчинки – бути патріотами, відважними синами і дочками української землі, яких ніщо не здатне зламати чи знищити.

З нагоди 204-тої річниці пам’яті великого поета на Хустщині відбулися вже традиційні урочистості за участі голови районної ради Юрія Іванчо, його заступника Михайла Калинича, голови Хустської райдержадміністрації Назарія Павлія, першого заступника голови Хустської РДА – Віктора Сабадоша, керівників, працівників Хустської районної ради та райдержадміністрації, а також громадськості міста та району.

До пам’ятника видатного Кобзаря представниками влади та громадськістю покладено вінки та квіти, чим вшановано пам’ять Тараса Шевченка, видатної постаті нашого народу, твори якого мають актуальність і по сьогоднішній день.

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине…

От де, люде, наша слава,

Слава України!

Без золота, без каменю,

Без хитрої мови,

А голосна та правдива,

Як Господа слово.

Комментарии запрещены.