На Хустщині відзначено День Соборності України

22 січня вся країна відзначає День Соборності України – важливе державне свято, історія якого сягає ще в 1919 рік, коли було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Загальноукраїнської Народної Республіки. Також цього дня відзначається 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки. Масова урочистість з нагоди цих свят відбулася і на Хустщині за участі голови Хустської районної ради Юрія Іванчо, його заступника – Михайла Калинича, першого заступника голови Хустської райдержадміністрації Віктора Сабадоша, працівників виконавчого апарату районної ради, структурних підрозділів райдержадміністрації та представників громадськості.

Розпочалася урочистість покладанням вінків представниками місцевої влади до пам’ятника Тарасу Шевченку у світлу пам’ять про людей, які віддали своє життя за незалежність та соборність нашої держави.

Сьогоднішнє святкування Дня Соборності було особливим. Особливим його зробили талановиті маленькі мешканці Хустщини, вихованці Драгівської дитячої школи мистецтв, одягнені у вишиванки, оздоблені жовто-блакитними стрічками – символами нашої рідної України, які провели чудовий флеш-моб під назвою «У єдності наша сила».

А наприкінці урочистості чарівними україночками було винесено величезний жовто-блакитний стяг – символ нашої державності.

Комментарии запрещены.