На Хустщині вшанували досягнення учнів

 Сьогодні у залі засідань Хустської районної ради відбулося свято вшанування навчальних досягнень школярів району, переможців обласних олімпіад.

Зазначимо, що на освітянській ниві Хустщина з року в рік, нарощуючи темпи, здобуває більше і більше перемог. Тому в цей світлий день говорили про учнів та їхніх наставників, тих, хто свої здобутки рахує не восени, а зараз — навесні.

Свято проходило у вигляді відкритого уроку у формі віртуальної подорожі до загадкової країни- Країни Знань! Все це було зроблено з метою привітати найкращих її вихованців — розумних, кмітливих, ерудованих, інтелектуально та науково обдарованих, які здобули 51 перемогу на олімпіадах обласного рівня завдяки  44 учням та 32 педагогам.

Виступили на святі  директори Липчанської, Вишківської, Ізянської, Горінчівської, Боронявської, Драгівської, Нижньоселищенської, Нанківської, Стеблівської, Рокосівської, Данилівської та Велятинської шкіл. Кожен із них говорив про досягнення, особливо про переможців олімпіад та їхніх наставників, яких було нагороджено грамотами, їм урочисто вручали квіти та подарунки.

Були присутні на святі і голова Хустської РДА Михайло Горба, голова Хустської районної ради Василь Губаль та начальник відділу освіти Хустської РДА Павло Русин.

У своєму виступі голова Хустської районної ради Василь Губаль зазначив, що Хустщина дійсно має ким пишатись. Тому депутатський корпус районної ради буде й надалі підтримувати талановиту й обдаровану молодь, бо ж кому, як не їм будувати й творити нашу державу, в їхніх руках наше майбутнє.

Так, грамотами Хустської районної ради було нагороджено окремих учнів шкіл району, а саме: Флору Амбруш, Роланда Мейгеш, Василя Рущака, Андрія Ігнат, а також їхніх вчителів Олену Цейбей, Юдіту Пал, Світлану Губаль та Марію Кравченко.

Отож хочеться висловити щиру  подяку учням та вчителям за нелегкий труд, за їхнє терпіння і любов. Бажаємо їм і надалі з добром у серці сіяти мудре, добре і вічне, щоб наступного року зустрітися з ще більшими досягненнями.

 

Комментарии запрещены.