На Хустщині відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Рятівника

Професійне свято усіх пожежників та працівників аварійно- рятувальних формувань – «День рятівника» збігається з днем вшанування ікони Божої Матері «Неопалима купина», яка є своєрідною святинею для людей, які борються з вогнем.

         Щороку напередодні відзначення професійного свята у Хустському ТУ МНС України в Закарпатській області на подвір’ї перед іконою Цариці небесної «Неопалима купина» відбувається молебень та освячення. Цей рік не став винятком.

         У цей день з привітанням на свято завітали: міський голова Володимир Кащук, перший заступник голови Хустської РДА Дмитро Маді, голова Хустської районної ради Василь Губаль, головний лікар Хустської райлікарні Володимир Роман, військовий комісар Хустсько-Міжгірського об’єднаного військового комісаріату Олександр Сейпі та пенсіонер Степан Браїло.

Із щирими вітаннями до свого колективу звернувся і начальник 10 державної пожежно-рятувальної частини ТУ МНС України у Закарпатській області, полковник служби цивільного захисту Віктор Щербан. Усім рятівникам висловив щиру подяку за самовіддану працю, героїзм та чуйність до чужої біди.

— Без сумніву, весь особовий склад та працівники пожежно-рятувальної служби обрали своїм професійним покликанням важку, проте почесну справу- допомагати, рятувати, запобігати лиху. Вона вимагає надзвичайної людяності, мужності і відваги, здатності приймати відповідальні рішення й ризикувати, бути готовим жертвувати особистим задля спільного. Тому я щиро вдячний вам за таку нелегку роботу, адже саме ви стоїте на варті нашого життя,- зазначив у виступі голова Хустської районної ради Василь Губаль.

За зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу забезпечення протипожежної безпеки в районі та з нагоди Дня рятівника вручив грамоти районної ради старшому лейтенанту служби цивільного захисту, начальнику караула 3 державного пожежно-рятувального поста 10 державної пожежно-рятувальної частини ТУ МНС України у Закарпатській області Роману Кені, старшому прапорщику служби цивільного захисту, старшому водію з державного пожежно-рятувального поста 10 державної пожежно-рятувальної частини ТУ МНС України у Закарпатській області Сергію Івасю, старшому прапорщику служби цивільного захисту, командиру відділення, водію 10 державної пожежно-рятувальної частини ТУ МНС України у Закарпатській області Івану Фогорошу та страшому сержанту служби цивільного захисту, диспетчеру 10 державної пожежно-рятувальної частини ТУ МНС України у Закарпатській області Сергію Чернусі.

Відмітимо, що чіткість злагоджених колективних дій у роботі під час надзвичайної ситуації, висока майстерність та професіоналізм- ось далеко не повний перелік рис, характерних для рятувальників Хустщини. Зичимо усім добра, здоров’я та щоденних гараздів.

         Завершилися урочистості святковим концертом за участі талановитої молоді краю.

 

Комментарии запрещены.