На Хустщині відбулися святкування 10-ї річниці Дня працівників ветеринарної медицини

Професія ветеринара– одна з найгуманніших. В усі часи вона мала вагому цінність у суспільстві. Саме завдяки відповідальному ставленню справжніх фахівців своєї справи до роботи, щоденній наполегливій праці, в районі досягнуто помітних успіхів у модернізації галузевої виробничої бази, удосконаленні діагностики хвороб та лікування тварин.

Сподіваємося, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням виконуватимете поставлені перед вами завдання, дбатимете про нові професійні здобутки, а ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю краян.

Напередодні професійного свята працівників ветеринарної медицини прийшли сьогодні привітати: заступник голови Хустської райдержадміністрації Василь Пригара, заступник голови районної ради Павло Гвоздянський, начальник Хустської районної лікарні ветеринарної медицини Василь Берец, а також голова Хустської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу Степан Тегза. У своїх виступах вони наголошували на великій значущості праці ветеринарів, дякували за продуктивну роботу з наведення порядку в районі. Бажали міцного здоров’я, злагоди та миру в домівках, успіхів у здійсненні намічених планів.

З нагоди свята було вручено ряд нагород. І так, за сумлінну службу та особистий внесок в розвиток ветеринарної медицини району, проявлені при цьому професіоналізм, принциповість, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята- Дня працівника ветеринарної медицини грамотами Хустської районної ради були нагороджені: фельдшер Липчанської дільниці лікарні ветеринарної медицини Марія Сарай, завідуючий Нижньоселищенською дільничною лікарнею ветеринарної медицини Михайло Онофрей, лікарь ветеринарної медицини лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринку в м.Хуст Валерія Шоломіцька.

Отже, зі святом Bас, шановні працівники ветеринарної медицини!

Комментарии запрещены.