На Хустщині ще одне село відзначило свій День народження

Народні гуляння просто неба відбулися у селі Березово Хустського району. Місцева громада та жителі сусідніх присілків завжди з нетерпінням чекають святкування Дня села, адже це час підсумувати зроблене за рік та гучно відзначити досягнення. Місцеві мають чим пишатися та кажуть, що найбільший їх скарб – самі жителі Березова, які прославляють своє село далеко за межами Закарпаття.

Офіційній частині свята передували спортивні змагання з волейболу, перетягуванні канату та силових вправ. Відкрив свято Березівський сільський голова Василь Паш. «У нашому селі проживає близько 3,5 тис. жителів. Живемо дружньо та згуртовано. День села відзначаємо вже 10 рік поспіль. Березово унікалне своєю природою та людьми — вони щирі та відкриті».

Далі на сцену запросили поважних гостей — голову Закарпатської обласної ради Івана Балогу, голову Хустського районної ради Василя Губаля та заступника голови Хустської РДА Михайла Поповича. За активну участь у житті села окремих жителів Березова нагородили почесними грамотами.

Зверталися із теплими словами й інші гості свята. «Закарпаття — то бренд в Україні. Закарпатські люди живуть на європейській землі і творять свою історію, — зазначив голова облради Іван Балога, — День села — це завжди свято, заради якого громада згуртовується аби почастувати гостей Березова закарпатськими стравами, щоб показати свою силу і красу. Нас зустріли хлібом-сіллю — стара й добра батьківська традиція. Тут зберігають звичаї та пам’ятають своє коріння. Це надихає і дає силу творити добрі справи».

  Голова Хустської районної ради Василь Губаль розповів: «Проводити різного роду фестивалі на Хустщині стало доброю традицією. Започаткували це жителі Нижнього Селища, а щодо відзначення Дня села – початківцем є селище Вишково. Щороку цю традицію переймають й інші села. І це правильно. Якшо громада дружня, згуртована, вона має право на відпочинок, має право показати всім чим вона живе та які має досягнення».

Програма свята була насиченою. Особливий інтерес громади викликала лотерея. Розігрували баранів, машину дрів та побутову техніку. Всі призи знайшли своїх щасливих власників.

Масу задоволення та адреналіну подарували атракціони. А найспівочіші жителі Березова взяли участь у караоке-шоу «Хочеш-співай». Всіх бажаючих на святі пригощали смачним закарпатським бограчем та пивом.

Під вечір публіку розігрів гурт «Рокаш» та заслужена артистка України Надія Копча. Заключним акордом свята став яскравий феєрверк.

Комментарии запрещены.