На черговому пленарному засіданні сесії Хустської районної ради розглянуто важливі питання

Сьогодні, 13 червня, під головуванням голови райради Василя Губаля відбулося пленарне засідання  13-ої сесії Хустської районної ради VI скликання. На порядок денний було винесено 20 питань.

В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Михайло Горба, заступник голови районної ради Павло Гвоздянський, селищний та сільські голови, начальники відділів та установ району.

На початку сесії голова районної ради проінформував усіх присутніх про роботу виконавчого апарату районної ради в міжсесійний період. Після цього головуючий ознайомив присутніх з депутатськими запитами і перейшли до розгляду питань порядку денного.

На засіданні депутати заслухали звіт начальника фінансового управління Хустської РДА Івана Губаля про виконання районного бюджету за І квартал цього року та про внесення змін до рішення районної ради №190 від11 січня 2012року «Про районний бюджет на 2012 рік», заслухали звіт начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Мирослави Пойди про роботу закладів культури у сільській місцевості Хустського району. На всі питання, доповідачі дали вичерпні відповіді.

Народні обранці затвердили програму «Ромське населення» на 2012-2015 роки», Програму з ліквідації амброзії полинолистої на території Хустського району протягом 2012-2016 років, проект про «Впровадження сучасної оптимальної моделі роздільного збору твердих побутових відходів на території Хустського району, як засіб покращення екологічного стану», про роботу постійної комісії з питань бюджету, про майно. Також депутати одноголосно підтримали та затвердили ставки збору за заготівлю другорядних лісових матеріалів та здійснення побічних лісових користувань, погодили клопотання відділу охорони здоров’я Хустської районної держадміністрації щодо передачі кабінету «Довіра» Хустської райполіклініки в управління обласному центру з профілактики та боротьби зі СНІДом, затвердили ряд технічних документацій з нормативної грошової оцінки окремих земелельних ділянок, внесли зміни та доповнення до Статуту районного комунального підприємства «Води Хустщини», погодили місце розташування пам’ятника Т.Г. Шевченку в місті Хуст та підтримали звернення до Прем’єр-міністра України, Генерального прокурора України, Міністра внутрішніх справ України, Міністра юстиції України.

Найбільш жвавого обговорення викликало у присутніх питання щодо стану автомобільних доріг в районі, адже воно є одним із найболючіших для кожного населеного пункту. Виникали дискусії, вносились пропозиції та шукали шляхи вирішення. Детальну інформацію по даному питанню надав перший заступник начальника служби автомобільних доріг  у Закарпатській області Василь Заєць, який зазначив, що спочатку проводитиметься ремонт тих доріг, які цього найбільше потребують. Потім голова райради Василь Губаль вніс пропозицію щодо того, аби в районі найближчим часом провели аналіз стану доріг, і в зв’язку з цим змогло збільшитись фінансування. Дане рішення підтримали всі депутати.

Питання про хід виконання Програми благоустрою населених пунктів Хустського району на 2011-2015 роки було вирішено перенести на друге засідання  13-ої сесії районної ради.

Відтак зі змінами до деяких рішень було закрито перше засідання сесії, яка в цілому  пройшла по-діловому, в конструктивному руслі.

Комментарии запрещены.