Мюзикл «Естер» побачила й Хустщина

«Людина в безлюдяності». Саме під таким девізом вшановують цього року пам’ять жертв Голокосту та відзначають на високому рівні 100 років від дня народження Рауля Валленберга. Міністерство Закордонних справ Угорщини грандіозно підготувалось до урочистого святкування цієї знаменної дати.

20 квітня Ужгородський український музично-драматичний театр в Хустському районному будинку культури представив мюзикл «Естер», де було показано історію з  життя відомого дипломата.

Члена королівської родини вважають одним із найвизначніших героїв Швеції. Під час Другої світової війни він був послом цієї країни в Угорщині. Користуючись усіма можливими засобами – грішми, подарунками угорським високопосадовцям, він щоденно ризикував життям заради порятунку євреїв в Угорщині – чужого народу в чужій країні. Одне слово, це людина, яку поважали, цінують зараз і пам’ятатимуть завжди.

 На мюзиклі в районному будинку культури були присутні й  керівники міста та району, які з великим захопленням спостерігали за грою на сцені й висловили свої найкращі враження від побаченого.

Комментарии запрещены.