Монастирецька ЗОШ І-ІІІ ступенів зустріла День Знань

Ось і розпочався новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він став для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступили на незвіданий шлях. Не менш важливим він є і для випускників, яким доведеться обирати професійну стежку та крокувати дорослим життям.

У День Знань приємно було бачити те, як вулиці міст і сіл розквітали від дитячого щебету, юнацьких посмішок, а ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – перепліталися разом. Саме так Хустщина відзначала свято Знань.

Цей знаменний день відзначили урочистою лінійкою у Монастирецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. Святковий захід тут відбувся за участі голови районної ради Василя Губаля, який щиро привітав дітей, вчителів та батьків зі святом 1-го вересня, а директору школи від себе особисто подарував комп’ютер, який дасть ще більше можливостей крокувати в ногу з часом.  Він також зазначив, що районна влада завжди переймається станом справ в освітянській сфері, ступенем готовності шкіл до початку нового навчального року, приділяє особливу увагу проблемам шкіл району. З усією теплотою серця висловив цього дня слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління Хустщини, справжніх патріотів своєї держави.

Привітали щиро учнів та вчителів також директор Монастирецької школи Світлана Драб, перша вчителька Олена Горват та сілький голова Юрій Горват. Побажали всім успіхів у новому навчальному році та незабутніх миттєвостей шкільного життя.

 Отож, першовересневе свято пройшло урочисто і хвилююче. Сподіваємося, що День знань стане для школярів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання.

Комментарии запрещены.