«Молитвою за Україну» мешканці Хустщини зустріли схід сонця у день народження рідної країни

24 серпня вся країна відзначала особливе свято – 27-му річницю від дня проголошення незалежності нашої держави. З нагоди такого важливого свята в усіх містах проходили урочисті заходи. Надзвичайно урочисто і піднесено зустріла день народження своєї країни наша рідна Хустщина, бо ж зі сходом сонця у місті над Тисою, біля будівлі Хустської районної ради та районної державної адміністрації були проведені урочистості у форматі «Молитва за Україну».

У святкуванні взяли участь голова Хустської районної ради Юрій Іванчо, його заступник Михайло Калинич, голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій, представники правохоронних органів, керівники установ, організацій, селищний та сільські голови, засоби масової інформації.

Розпочалися урочистості «Молитвою за Україну», її добробут та процвітання. Відтак, з вітальним словом до присутніх звернувся голова Хустської районної ради Юрій Іванчо, який, окрім чудових слів, вручив Почесні грамоти та Відзнаки кращим працівникам Хустського району.

Варто відзначити, що вперше у Хустському районі особливих його мешканців, а саме: Василя Лазоришинця, Василя Мондича та Івана Мішка було нагороджено народними відзнаками «Гордість Хустщини».

Надзвичайно вразив присутніх і святковий концерт, приурочений до дня народження нашої прекрасної країни.

До пам’ятника Великому Кобзареві очільниками району та всіма присутніми покладено вінки та квіти в пам’ять про всіх героїв країни, яких вже немає поряд.

З днем народження, Україно! З днем народження, наша рідна і квітуча державо! Молимось Богу за твоє процвітання, щоб мирними і щасливими були всі стежки, якими ходять твої діти!

Комментарии запрещены.