Малеча Боронявсьокого дитсадочка влаштувала парад вишиванок у день свята Державного Прапора та 21-ї річниці Незалежності України

Не тільки дорослі відзначали ці свята на піднесеному рівні, а й підростаюче покоління. Особливо готувались до цих свят і дітки Боронявського дитячого навчального закладу. Вони, як справжні українці, у вишиванках показали свою любов до Батьківщини.

У переддень державного свята, 23 серпня, до вихованців з поздоровленнями завітало чимало гостей, серед яких і голова Хустської районної ради Василь Губаль.

-Дуже приємно бачити те, що у садочку виховують справжніх патріотів. Це прекрасний приклад для всіх нас, адже хто, як не ми, наші діти, повинні будувати свою державу. Пишаюся тим, що є такі хороші вихователі, які вчать наших дітей добру та любові. З нагоди Дня Прапора та 21-ї річниці Незалежності України прийміть мої найщиріші вітання. Зичу міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі та безхмарного й щасливого життя, — на цьому у своєму  виступі наголосив голова райради Василь Губаль.

Слід відмітити, що завідуюча Боронявським ДНЗ Тетяна Баняс  з усім серцем і душею працює з дітками вже не перший рік. Вона радіє, коли бачить усміхнені обличчя малят й робить все можливе для того, аби дошкільна освіта була тут забезпечена на належному рівні.

Тож дійсно прекрасне свято усім присутнім подарували найменші жителі села Бороняво. Вони співали пісні, танцювали, а також демонострували свої вишиванки. Можливо дітки, ще не повністю усвідомлюють важливість цих свят, але вже добре знають, що в них одна Батьківщина, яку вони віддано любитимуть завжди. Одне слово, свято вдалося на славу.

Комментарии запрещены.