Копашново відзначило 617 – річницю з дня заснування

DSCN9717У неділю, 22 вересня, у мальовничому Копашнові відбулося святкування Дня села з нагоди 617-ої річниці писемної згадки.  Сільське свято тут проходило у теплій атмосфері народних пісень, які передаються з покоління в покоління.    

«Свято започатковане самими жителями села. І відзначається воно уже вдруге. Приємно, що до організації свята активно долучилися місцеві підприємці та мешканці села, адже для них Копашново – маленька й рідна батьківщина», — наголосив у вітальному слові Копашнівський сільський голова Юрій Гангур.

На святі мали змогу відпочити не тільки дорослі, а й малеча. Адже для наймолодших жителів села були атракціони, різні ігри та забави. А зігрівали публіку виступи народних колективів краю.

З привітаннями на свято цього дня завітав і голова Хустської районної ради Василь Губаль. «Копашново – це велика і дружна родина трударів, які своєю самовідданою працею примножують багатства рідного краю. Адже успіхи села — це перш за все успіхи його жителів, якими славиться не тільки село, а й Хустщина. Тож ваш чудовий населений пункт заслуговує на  таке святкуваня», — зазначив Василь Іванович.

Так в щирій, душевній обстановці односельчани перегорнули сторінки історії села, культурного життя громади, його творців — усіх, хто приносить славу чудовому краю. Усім було радісно за маленьку батьківщину і кожен бажав процвітання рідному селу та власній оселі.

DSCN9759

DSCN9702DSCN9713DSCN9796DSCN9739DSCN9734

Комментарии запрещены.