Керівництво Хустського району зустрілося із працівниками ДП «Хустського ЛДГ» у рамках проведення мирного мітингу

Нещодавно у Хустському районі працівниками ДП «Хустського ЛДГ» був проведений мирний мітинг у зв’язку зі стратегічними змінами щодо лісового господарства, які за останній час відбулися в країні. Працівники ДП «Хустського ЛДГ» зустрілися з представниками районної влади, щоб висловити своє невдоволення відносно схваленої урядом Стратегії реформування лісового господарства 2018-2022 та внести пропозиції, які, на думку лісівників, мають бути враховані в ході проведення реформи, що у свою чергу забезпечить ефективне реформування системи лісового господарства та не дозволить приватизувати українські ліси.

15 листопада КабМіном схвалено стратегію реформування лісового господарства до 2020 року. Як відзначено мітингувальниками, — дана стратегія передбачає створення невідомої структури з корпоративними правами, що в подальшому веде до ліквідації державних лісогосподарських підприємств та приватизації державних лісів, монополізації ресурсу та банкрутство деревообробних підприємств і погіршення санітарного стану лісів, зубожіння сільського населення внаслідок ліквідації лісогосподарських підприємств і, відповідно, звільнення працівників та втрати кваліфікованих фахівців.

Оскільки дана стратегія призвела до обурення з боку працівників лісового господарства — 23 листопада у м. Києві відбулися Всеукраїнські збори Профспілки працівників лісового господарства України, під час яких розглядались проблемні питання подальшого розвитку лісового господарства та вишукувалися шляхи їх вирішення. До обговорення долучився і профком «Хустського ЛДГ».

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *