Касова техніка потребує термінового доопрацювання

Хустська ОДПІ нагадує, що відповідно до пункту 7 статті 3 Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (із змінами і доповненнями) з 1 січня 2013 року абсолютно всі суб’єкти господарювання, що мають в арсеналі касові апарати, повинні подавати звітність про використання РРО в електронному вигляді.
Втілити цю ідею в життя можна, попередньо звернувшись до центрів сервісного обслуговування або до виробників касової техніки двома способами:
— або придбати касовий апарат нового покоління, які створюють контрольну стрічку в електронній формі та містять вбудовані модеми;
— або доопрацювати наявну касову техніку та приєднати до неї модеми для передачі звітної інформації.
У разі, якщо до 1 липня цього року суб’єкти господарювання не матимуть касового апарату, що створює контрольну стрічку в електронному вигляді, це суттєво відіб’ється на їхньому бюджеті – за зазначене порушення передбачено штраф в розмірі 170 грн. та є підставою для проведення фактичної перевірки.

З питань доопрацювання діючої, або придбання нової касової техніки необхідно звертатись до відповідних сервісних центрів.
В Хустській об’єднаній державній податковій інспекції отримати консультацію із зазначеного питання Ви можете за телефоном 4-32-25.

Сектор взаємодії із засобами масової

 інформації та громадськістю
Хустської ОДПІ

Комментарии запрещены.