«І то, і сьо… »

DSCN2847Таку назву мала нова програма  від клоунської ексцентричної банди Фігліш-М з Н. Селища, яку минулої п’ятниці було представлено глядачам у сільському будинку культури. Тут було по-справжньому весело та цікаво.  

Зазначимо, що образ клоуна — один з найбільш старовинних і впізнаваних серед дітей різного віку. Веселі клоуни знають купу жартів, ігор і навіть фокусів. Вони не просто веселять дітей, а дарують їм гарний настрій.

Тому програми клоунської ексцентричної банди Фігліш-М постійно доповнюються та вдосконалюються. Це колектив справжніх професіоналів, які готові втілити будь-яку дитячу мрію в реальність. У них особливий творчий підхід та відповідальне ставлення до створення атмосфери свята.  

 «Сьогодні ми представили нову програму, яка готувалася давно. Всі ми творчі люди, тому постійно працюємо над тим, аби придумовувати щось нове та цікаве. Результатом нашої праці є щирі посмішки глядчів. З цією новою програмою ми плануємо виступати не лише на Закарпатті», — каже учасник  клоунської ексцентричної банди Фігліш-М Вячеслав Кошан.

«Як то кажуть, душа кличе творити. Тому ми кожен вечір щось робимо, репетируємо. Однак, завжди важко придумати нове, таке аби сподобалося всім», — зазначив учасник  клоунської ексцентричної банди Фігліш-М Василь Молнар.  

Одне слово, майстри веселих розваг Фігліш-М – це невичерпні генератори сміху без праці розвеселять різновікову малечу і роблять їх по-справжньому щасливими. У їх арсеналі — море сміху та посмішок. 

DSCN2843DSCN2840DSCN2837DSCN2834DSCN2827DSCN2822

Комментарии запрещены.