Хустяни в лідерах

IMG_3804Молодь Закарпаття полюбляє гру в шашки і залюбки бере участь в обласних турнірах. Не став винятком і шашковий турнір, що був проведений 12 жовтня у Іршаві, присвячений «65-й річниці Іршавського районного будинку культури». Участь у турнірі взяли й спортсмени з нашого району. Так честь Хустщини гідно захищали Аліна Гангур, Олександр Гангур, Микола Малета та Віталій Молнар.

Цікаво було спостерігати, з яким ентузіазмом і старанням юнаки і дівчата змагалися між собою. Як результат — зіграно якісні і змістовні партії, а вирішальні поєдинки були по-справжньому змістовні і видовищні.

Після цікавої гри було визначено переможців. Так для наших спортсменів виступ склався вдало. Серед дівчат, з десятьма очками перше місце зайняла учениця 9 – Б класу Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Аліна Гангур, яка виконала норматив другого розряду. Друге місце зайняв учень 9-А класу Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Він також виконав норматив другого розряду.

Зазначимо, що Микола Малета та Віталій Молнар виконали нормативи третього розряду.

Призери були нагороджені грамотами та медалями. Отож, подальших успіхів нашим спортсменам.