Хустська спеціалізована школа-інтернат відзначила 60- річчя

16 листопада урочисто й святково ювілейну дату 60-річчя від дня заснування відзначила Хустська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів, де навчаються діти із вадами слуху.

Відмітимо, що спецшкола-інтернат є одним з провідних навчальних закладів спеціальної освіти в Україні. Тут створені всі необхідні умови, що відповідають сучасним вимогам виховання і навчання дітей. Школа є однією з кращих в Україні. Свідченням цьому є численні здобутки та перемоги вихованців. Адже заклад знають не тільки на Закарпатті, а й за межами області. Вона відома своїми успіхами, прекрасним педагогічним колективом та багатою історією. Тому цього дня у стінах школи лунали лише щирі й теплі слова.

-Я хочу подякувати всім, хто приїхав до нас, аби разом розділити радість великої події.  Для школи 60 років- це зовсім небагато. Адже скільки б їй не було років, вона завжди залишається молодою, а з роками стає ще й красивішою. Хочу зазначити, що нас радує те, що зупинився спад дітей у школі. Уже третій рік ми утримуємося приблизно на одному рівні. У нас дуже хороша матеріально-технічна база. Тому зараз основне завдання вчителів працювати по-новому, — відмітив у вітальному слові директор школи Богдан Деленко.

             Привітав зі святом прекрасний навчальний заклад, який є гордістю міста, заступник голови Хустської районної ради Павло Гвоздянський. За сумлінну працю, вагомий внесок у розбудову навчання грамотами районної ради нагородив вихователя підготовчого класу Марію Комащенко  та секретар-друкарку Лесю Куліш.

            — За 60 років багато людей пройшли цю школу, яка дала путівку у життя дітям, дала можливість кожному реалізувати себе. Все це завдячуючи прекрасному колективу, який тут працює, тим людям, які віддають своє тепло і уміння дітям. Отож, з нагоди чудового свята прийміть найщиріші вітання від депутатського корпусу районної ради, — зазначив у виступі заступник голови райради Павло Гвоздянський.

            Щирі слова вітань лунали цього дня від численних гостей, які з’їхалися на це свято з усієї України. А святковим подарунком для усіх присутніх стали виступи учнів цієї школи, які разом з усіма раділи цій знаменній події.

 

Комментарии запрещены.