ХУСТСЬКА РАЙОННА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Хустська районна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки майна районної комунальної власності з метою визначення ринкової вартості майна для проведення приватизації, шляхом відчуження через аукціон, а саме:
— Будівлі лазні №5 колишнього військового містечка, за адресою: м.Хуст, вул. Гвардійська, 122-124, загальною площею – 205,7 м.кв;
— Комплексу будівель та споруд, за адресою: м.Хуст, вул. Карпатської Січі, 13-15, загальною площею – 1148,7 м.кв;
Учасникам конкурсу необхідно подати до Хустської районної ради заяву на участь у конкурсі за встановленою формою.

До заяви учасник конкурсу подає два пакети документів у двох закритих конвертах.
У першому конверті з позначкою «Конкурсна документація» повинна міститися конкурсна документація, яка подається в письмовій формі за підписом уповноваженої посадової особи учасника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою в запечатаному конверті та має містити:
— перелік наданих документів із зазначенням номерів сторінок (зміст);
— копію установчого документа претендента;
— копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки й підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;
— копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
— інформацію про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним із незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);
Письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту з оцінки майна, завірені їхніми особистими підписами.
Конкурсна документація запечатується в одному конверті, який у місцях склеювання повинен містити відбиток печатки учасника конкурсного відбору.
На конверті має бути зазначено:
1. Маркування «Конкурсна документація»
2. повне найменування й місцезнаходження замовника.
3. назва об’єкта оцінки.
4. повне найменування (прізвище, і’мя, по батькові) учасника конкурсу, його місцезнаходження (місце проживання), ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.
У другому конверті з позначкою «Конкурсна пропозиція» повинна міститися пропозиція щодо вартості виконання робіт, калькуляція витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також термін виконання робіт.
На конверті має бути зазначено:
1. Маркування «Конкурсна пропозиція»;
2. Не відкривати до 04.05.2018р.
3. Повне найменування й місцезнаходження замовника;
4. Назва об’єкта оцінки;
5. Повне найменування (прізвище, і’мя, по батькові) учасника конкурсу, його місцезнаходження (місце проживання), ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.
Термін виконання робіт – до 5 календарних днів.
Конкурс відбудеться 04 травня 2018 року о 10 годині в малому залі районної ради : м.Хуст, вул. Карпатської Січі, 21.
Кінцевий термін подання документів для участі в конкурсі – не пізніше, ніж 4 робочі дні до дати проведення (включно) за адресою: м.Хуст, вул. Карпатської Січі, 21, прийомна голови районної ради.
Телефон для довідок: 435-13

Комментарии запрещены.