Хустщину відвідали гості з Жовківського району, що на Львівщині

  Цього тижня у Хустський район завітали гості зі Львівщини – голова Жовківської районної ради – Роман Горбань та виконавчий директор Асоціації місцевих рад Жовківського району – Олег Бейзик. Приїжджі відвідали Хустську районну раду, де зустрілися з головою ради Юрієм Іванчо та головою Хустської районної державної адміністрації Назарієм Павлієм. Під час зустрічі обговорено подальші шляхи співпраці між Хустським та Жовківським районами. Як повідомили гості, за роки незалежності в економіку Жовківського району вкладено понад $12 млн. іноземних інвестицій. На цей час в районі функціонує близько 50 спільних підприємств. Завдяки такій підтримці в районі збільшилася кількість робочих місць і значно піднялася економіка.

Для стимулювання інвестиційної діяльності в районі розроблено програму „Назустріч інвесторам”, підготовлено 11 інвестиційних пропозицій, які містять інформацію про вільні виробничі площі, приміщення та землі несільськогосподарського призначення.
Роман Горбань офіційно запросив делегацію із Хустщини відвідати Жовківський район. Оскільки така співпраця для нашого району дуже важлива – Юрій Іванчо прийняв пропозицію.

Довідково: свою назву Жовківський район бере від назви міста Жовква, яка є його адміністративним центром. Історія його формування бере свій початок із часу утворення у 1880 році Жовківського повіту в межах Австро-Угорської імперії. Сьогодні Жовківський район за величиною площі і чисельністю населення є одним із найбільших районів у Львівській області.

Жовківський район межує із Республікою Польща. На його території розміщена Рава-Руська митниця, яка є воротами у Західну Європу.

Територія Жовківського району складає 1294 м2, що становить 5,9% площі Львівської області.
Адміністративно район поділяється на 45 місцевих рад. Із них: 3 міські ради, 2 селищні  та 40 сільських рад.
В районі нараховується 165 населених пунктів, у тому числі: 3 міста, 2 селища і 160 сіл та хуторів. Найчисельнішими населеними пунктами є м. Жовква – 13,4 тис. чол., м. Рава-Руська – 8,5 тис. чол., м.Дубляни – 8,3 тис. чол.

Загальна чисельність населення Жовківщини складає 108,3 тис. осіб.

У районі налічується 25 промислових підприємств, з яких 9 харчопереробних, 5 деревообробних, 5 металообробних, 2 поліграфічних, 9 будівельних фірм, 7 транспортних організацій, 412 торгівельних об’єктів, 5 фінансових установ, 72 заклади громадського харчування.
Агропромисловий комплекс району представляють 140 сільськогосподарських підприємств.

Комментарии запрещены.