Хустщина активно долучилася до акції «За чисте довкілля»

SAM_985920 квітня в рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» в усіх населених пунктах Хустського району був проведений суботник. Не стали винятком села Нижній Бистрий та Березово. Тут участь взяли представники влади, медичної сфери, освітяни та депутатський корпус. 

Ті, хто долучився до спільної праці, прибрали ділянки придорожньої смуги, річкові набережні, впорядкували стихійні сміттєзвалища. Чистоту і красу підкреслено побілкою дерев, висадкою газонних квітів та ялинок.

Власним прикладом вони змогли привернути увагу всіх мешканців громад. Хороший приклад показали й підростаючому поколінню, залучивши їх до корисної праці.

Приємно, що дедалі більше мешканців району долучаються до наведення чистоти і порядку у рідному краї. Тішить й те, що ця акція об’єднала багатьох мешканців срібної землі, які прийшли на суботник та взяли участь у прибиранні території та насадженні молодих дерев. Учасники проведеної акції кажуть, що «Чистота наших душ неможлива без чистоти всього того, що нас оточує».  

Отож, ошатність та охайність населених пунктів району повинні стати візитною карткою не лише Хустщини, а й всього Закарпаття.

SAM_9854IMG_1422IMG_1434IMG_1421

Комментарии запрещены.