Громадські організації Хустського району вміють плідно працювати. Підтвердженням цьому є реалізовані проекти за сприяння Європейського Союзу та програми розвитку ООН

Губаль17 січня у районній раді за участю голови районної ради Василя Губаля, заступника голови ради Павла Гвоздянського, координатора Закарпатського обласного підрозділу впровадження проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду-ІІ» – Любов Павлович та представників громадських організацій відбулося чергове засідання районного Форуму місцевого розвитку, під час якого було представлено три населені пункти Хустського району, в яких реалізовано проекти.

— Хустщина- це район, який хоче працювати. Тут створено один із кращих районних ресурсних центрів, а справжні фахівці активно працюють задля досягнення спільної мети. Наші партнерські відносини перспективні і мають уже свої помітні результати. Адже громадські організації власними силами, силами громади, а також за підтримки районної влади та спонсорів реалізували свої ідеї, —  зазначила координатор Закарпатського обласного підрозділу впровадження проекту МРГ-ІІ Любов Павлович.

 Золотарівську сільську громадську організацію «Зелена папороть» представляв голова громадської організації Антон Довганич, який розповів про початок співпраці та про те, як вдалося розпочати роботи по ремонту шкільної їдальні. Громада задоволена успіхами й далі працюватиме в такому ж дусі.

Про Хустську районну громадську організацію «Селиський добробут» розповів представник громадської організації Сергій Штець. Він зазначив, що з шести пунктів плану розвитку в Нижньому Селищі вдалося реалізувати чотири. Залишилися два пункти «Розробка мереж водопостачання частини села з метою забезпечення населення питною водою» та «Реконструкція мереж каналізації». Громада надіється, що незабаром і це буде зроблено. А найважливішим цього дня стало представлення нещодавно реалізованого проекту по реконструкції вуличного освітлення у Н. Селищі з використанням енергозберігаючих заходів, який виконувався в рамках цього Проекту, фінансувався Європейським Союзом та співфінансувався Програмою розвитку ООН з бюджету Хустського району, а також Хустської районної організації «Селиський добробут». Загальна вартість проекту становила 180524, 00 грн.

Представлено цього дня було й громадську організацію «Салдобош і КО» села Стеблівка. «На даному етапі проводиться реалізація проекту по капітальному ремонту шкільної їдальні. Звичайно, були й проблеми, але сьогодні роботи вже йдуть активними темпами», — зазначив представник громадської організації Василь Кадар.

— Безперечно, спільний проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду -ІІ» зайвий раз яскраво довів, що сила громади – у єдності, у спільній меті вирішувати власні проблеми, усувати негаразди, творити свій добробут і достаток. Надіюсь, що громадські організації ще більше долучатимуться до участі в проектах,- каже голова районної ради Василь Губаль.

— По всіх проектах, які реалізовано цього року було освоєно 700 тисяч гривень, з них- 50% виділені проектом ООН, 300 тисяч виділено в межах районного бюджету, а 35 тисяч зібрано сільськими громадами, які брали участь у цих трьох проектах. Це говорить про те, що громада згуртовується, працює та вболіває за своє село,- розповів заступник голови райради Павло Гвоздянський.

У свою чергу координатор проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду- ІІ» у Закарпатській області Любов Павлович подякувала учасникам Форуму та районному керівництву за бездоганну організацію роботи та ефективну співпрацю.

По закінченні засідання голова районнної ради вручив сертифікати головам трьох громадських організацій, де успішно завершено проекти.

DSCN4368 DSCN4376 DSCN4387DSCN4406 DSCN4413 DSCN4414 DSCN4416

Комментарии запрещены.