Голова районної ради привітав державних службовців з професійним святом

DSCN7876Урочисто й святково сьогодні було в залі засідань Хустської районної ради, адже тут лунали щирі вітання на адресу державних службовців.

З теплими словами побажань до присутніх звернулися голова Хустської райдержадміністрації Василь Якубець та голова районної ради Василь Губаль.

«Без перебільшення можна сказати, що саме на вас покладено основний тягар забезпечення чіткої роботи державних структур, відповідальність за реалізацію найголовніших функцій держави. Саме ви виступаєте єднальною ланкою між владою й народом, знаєте проблеми кожного населеного пункту, шукаєте шляхи їх вирішення. А вислухати та допомогти людям – ваш обов’язок», — наголосив у вітальному слові голова районної ради.

Далі Василь Іванович за багаторічну роботу в органах державної влади, зразкове виконання службових обов’язків, сприяння становленню правової держави, активну громадську діяльність та з нагоди відзначення Державної служби вручив грамоти районної ради: головному спеціалісту-економісту відділу статистики соціальних програм та послуг управління статистики в Хустському районі Олександру Шабуніну, головному спеціалісту з кадрів управління Пенсійного фонду України в м. Хуст та Хустському районі Оксані Магей та начальнику відділу опіки і піклування служби у справах дітей Хустської райдержадміністрації Тетяні Дуда.

Для всіх винуватців урочистостей цього дня лилися чарівні пісні у виконанні творчих колективів мальовничої Хустщини.

DSCN7878DSCN7881DSCN7901DSCN7871DSCN7870DSCN7894

 

Комментарии запрещены.