Голова районної ради привітав випускників Нижньоселищенської школи

DSCN7103Минулих вихідних у школах району пройшли випускні вечори. 11- класники отримали атестати про повну загальну середню освіту.

Святково й радісно було цього дня й у Нижньому Селищі. Тут у приміщенні сільського будинку культури панувала справжня атмосфера свята, адже створювали її найкращі випускники 2013 року.

«Цьогоріч майже всі випускники проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання знань. Впевнений, що ви його витримаєте, одержите лише «добрі» та «відмінні» результати. Адже за роки навчання, що так швидко минули, ви, шановні випускники, отримали міцні знання, вміння та навички. І сьогодні отримавши атестат ви впевнено покрокуєте в доросле життя. Тому бажаю вам щасливої дороги та успіхів на кожному кроці», — звернувся до випускників директор школи Олександра Липчей.DSCN7151

На урочистий захід, який відбувся 1 червня з поздоровленнями завітав голова Хустської районної ради Василь Губаль.

Василь Іванович привітав усіх зі святом закінчення навчального року, а випускників – з початком нового самостійного життя. Він відзначив, що саме випускники – це майбутнє, яке невдовзі формуватиме нове обличчя нашої країни. Голова районної ради побажав їм вірно зробити свій професійний вибір, упевнено йти дорогою знань та професійної майстерності, збагачуватись духовною наснагою та любов’ю до своєї рідної землі. «Зі свого боку, з боку влади, хочу сказати, що ми все будемо робити для того, аби діти й надалі отримували в школах  якісні знання. Адже саме від вас залежить наше майбутнє. Тому в цей день від депутатського корпусу районної ради та від себе особисто хочу низько вклонитися перед вами, вчителі й батьки та подякувати вам за наших чудових дітей»,- відмітив очільник району. DSCN7115

Хочеться зазначити, що серед 23 випускників 6 з них було нагороджено медалями. Вручили цього дня й ряд подяк окремим учням, батькам та вчителям.

Далі з щирими побажаннями на святковий захід завітали також сільський голова Іван Шоля та депутат районної ради, голова ради школи Іван Данча.

Завершилися урочистості святковим концертом, який підготували молодшіучні школи. Одне слово, свято вдалося на славу.

DSCN7111DSCN7114DSCN7147DSCN7186DSCN7189DSCN7179DSCN7172DSCN7110

Комментарии запрещены.