Голова районної ради привітав рятівників Хустщини з професійним святом

DSCN942817 вересня православна церква вшановує ікону Божої Матері «Неопалима купина». За переказами, священний образ «Неопалимої Купини» оберігає від вогню. Вважається, що ікона Божої Матері є заступницею вогнеборців. Саме тому професійне свято рятувальників – День рятівника – відзначають 17 вересня.

Урочисто цей день відзначали й у Хустському міськрайонному відділенні Управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області 10 державної пожежно-рятувальної частини м. Хуст.

Звертаючись до винуватців свята, голова Хустської районної ради побажав всім добра, здоров’я та менше тривожних викликів. «Співпраця між громадами населених пунктів району та вами є досить відчутною, адже ви постійно тримаєте руку на пульсі. І це дуже радує. Приємно й те, що в районі є такий хороший колектив, який завжди готовий реагувати на ті чи інші виклики. Усі ми з вами на службі у людей, а ви якраз на передовій. Тож дякую від себе особисто, депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради за допомогу, яку ви надаєте. Переконані, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі», — зазначив Василь Іванович.

Невід’ємною частиною святкування стало нагородження кращих працівників грамотами, відзнаками та цінними подарунками. Так за зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу забезпечення протипожежної безпеки в районі та з нагоди Дня рятівника голова районної ради Василь Губаль вручив грамоти районної ради: начальнику державного пожежно-рятувального поста с. Драгово 10 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Закарпатській області Степану Рішку, старшому сержанту служби цивільного захисту, водію 10 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Закарпатській області Івану Драгулі, старшині служби цивільного захисту, водію 10 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Закарпатській області Михайлу Поповичу, молодшому сержанту служби цивільного захисту, диспетчеру 10 державної пожежно-рятувальної частини Управління  ДСНС у Закарпатській області Тамарі Карпинець, старшому прапорщику, старшому майстру ГДЗС Хустського МРВ Управління ДСНС у Закарпатській області Михайлу Турдаю.

На теплій нотці вітань урочистості з нагоди професійного свята було завершено.

DSCN9426

DSCN9444DSCN9421DSCN9424DSCN9452

Комментарии запрещены.