Голова районної ради провів виїзний прийом громадян у Сокирницькій сільській раді

DSCN5948Сьогодні на  прийом до голови районної ради Василя Губаля жителі Сокирниці зверталися з різними наболілими питаннями.    Основні з них, що звучали від заявників, це – земельні та соціальні.

Так депутат сільської ради Юрій Сливка звернувся з проханням допомогти у вирішенні питання щодо очистки русла річки Байлово, що протікає майже через весь населений пункт. Внаслідок дощів вона часто виходить з берегів і починає підтоплювати. Голова районної ради пообіцяв взяти на контроль це питання та невдовзі його вирішити.

Сільський голова Юрій Іванчо також зазначив, що не менше хвилюють односельчан й дороги. Це питання актуальне й болюче завжди.DSCN5938

Очільник району також поцікавився й тим, як живуть заклади соціальної сфери, особливо які є проблеми в школі, дитячому садочку та амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Зазначив, що районна влада завжди переймається життям району й ніколи не стоїть осторонь у вирішенні проблем.

У цілому проведення виїзного прийому керівником районної ради можна вважати успішним, адже було розглянуто та взято на контроль звернення громадян, розгляд яких дасть можливість покращити життя відповідної територіальної громади.

 

Комментарии запрещены.