Голова районної ради провів виїзний прийом громадян у Копашнові

DSCN8731Питання, з якими звертаються сільські жителі, часто з’ясовуються на місці. Цим принципом і керується районна рада, проводячи виїзні прийоми у населених пунктах Хустського району.   Так, 15 серпня голова районної ради Василь Губаль здійснив виїзний прийом громадян для вирішення на місці проблемних питань Копашнівської сільської ради.

Цього дня очільник району зустрівся з жителями територіальної громади аби поговорити про наболілі питання. Найважливіші з них – ремонт доріг, реконструкція колишнього приміщення гуртожитку під дитячий навчальний заклад, ремонт даху в бібліотеці та інші.       DSCN8744

Кожному зверненню було приділено особливу увагу — всебічно вивчено їх зміст та суть. Окремі питання, що потребували подальшого детального вивчення, були взяті на контроль.

Після проведення виїзного прийому,  голова районної ради завітав у дитячий садочок, де оглянув хід роботи будівництва харчоблоку. Зазначимо, що кошти на це виділив народний депутат України від цього округу, а також кошти виділені обласною субвенцією. У цьому дошкільному навчальному закладі уже більше 30 років готують на старих печах. Тому будівництво нового харчоблоку потрібне, як ніколи.DSCN8735

 «У Копашнові є чимало проблем. Однак приємно бачити, що багато з них все-таки вдалося зрушити з місця. Ми й далі працюватимемо над тим, аби допомагати не лише цьому населеному пункту, а й всім іншим», — підкреслив голова районної ради Василь Губаль.

Комментарии запрещены.