Голова Хустської районної ради провів виїзний прийом громадян у Бороняві

DSCN4745Виїзні прийоми громадян – це шлях до вирішення проблем територіальних громад району. І це дійсно так. А підтвердженням цьому є низка вирішених питань на місці. З кожним роком актуальність їх проведення тільки зростає.   

         Відмітимо, що у практику роботи Хустської районної ради вже не перший рік впроваджено проведення виїзних прийомів громадян головою райради та його заступником. Так 7 лютого керівник району Василь Губаль провів особистий виїзний прийом громадян у селі Бороняво.

У цей день до голови райради місцеві жителі зверталися по різних питаннях. Пенсіонера Івана Щадея цікавило питання розвитку сільського господарства. На його думку, ця галузь сьогодні дуже слаборозвинена. Завідуюча сільським будинком культури Любов Бонкало порушила тему зайнятості молоді. Вона каже, що потрібно робити все можливе, аби у селі створювати заклади, де б молодь мала можливість відпочивати, займатись спортом та творчістю. DSCN4749

«Діти- це наше майбутнє. Тому хочу зазначити, що районна рада завжди приділяє велику увагу розвитку молоді на Хустщині. В районі робиться все можливе, аби відкриття закладів культури тільки збільшувалось», — зазначив голова ради Василь Губаль.

Того ж дня Василь Іванович ознайомився з ходом робіт капітального ремонту сільського будинку культури. Зазначив, що доцільним буде відкрити тут філію музичної школи. Адже таким чином вдасться не лише зробити хороший крок назустріч талановитій молоді, а й вдасться створити нові робочі місця.

Отож, голова райради усі питання та проблеми взяв до відома і буде сприяти їх вирішенню. Порадив людям не замовчувати проблеми, постійно спілкуватись з наболілих питань з сільським головою, звертатись до районної влади, яка сьогодні тісного спілкується з людьми.

Комментарии запрещены.