Горінчівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів відзначила 40-річний ювілей

Що для нас означає школа? Школа – наш найкращий друг і для багатьох із нас вона стає другою домівкою. Дає нам опору, дарує тепло і радість. Так, у шкільному приміщенні ми проводимо найкращі, безцінні миті свого життя. Це – наше дитинство. Мабуть, подорослішавши, кожен із нас мріяв пролетіти через часові простори і знову стати маленьким, безтурботним школяриком. Та плине час і повернути його нікому не під силу. Одне, що лишається незмінним – шкільне приміщення, яке з року в рік приймає в свої стіни все нових і нових вихованців.

Так, завжди затишна і світла, тепла і привітна Горінчівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів уже 40 років приймає в свої стіни як педагогів, так і школярів. Першого вересня 1977 року поріг школи переступили перші вихованці, які і вдихнули в неї життя.

Тож, з нагоди 40-річного ювілею цього чудового навчального закладу, цими вихідними у Горінчові відбулося справжнє свято, на якому були присутні представники місцевої влади району, вчителі як теперішні, так і вчителі-пенсіонери, учні як сьогоднішні, так і випускники, які вже давно закінчили школу. Щирі слова вітань лунали сьогодні з уст усіх присутніх. Вітаючи працівників та учнів школи, голова Хустської районної ради Юрій Іванчо відзначив: «Скільки незабутніх років ми проводимо у школі! Школа — наш
другий дім. І кожен з нас мріє, щоб у цьому домі було тепло і затишно, надійно і спокійно. Цей затишок у школі створюють учні, вчителі, інші працівники. Школа — це те місце, де ми переживаємо перші радощі перемог і намагаємося приховувати гіркі сльози поразок. Тож, бажаю, щоб перемог все ж було більше. Шановні учні та працівники цієї чудової школи! Доброти вам, мудрості та терпіння». До щирих слів привітань Юрій Олексійович вручив кращим педагогам та технічним працівникам як працюючим, так і тим, що вже на пенсії, грамоти та цінні подарунки.

Сьогоднішній день прикрасили і талановиті учні школи-ювілярки, які натхненно виступали перед присутніми, співаючи, танцюючи та розповідаючи вірші.

А насамкінець було вшановано хвилиною мовчання тих педагогів, яких вже серед нас немає…

Тож, з днем народження тебе, рідна школо. Ми завжди будемо пам’ятати безтурботні шкільні роки, проведені в цьому затишному приміщенні, наших вчителів і однокласників, які стали для нас рідними людьми.

Комментарии запрещены.