Голова райради взяв участь у 22 сесії Олександрівської сільської ради

24 жовтня, у другій половині дня, голова Хустської районної ради Юрій Іванчо на запрошення Олександрівського сільського голови Ковача Івана Юліановича взяв участь у пленарному засіданні 22 сесії Олександрівської сільської ради сьомого скликання з метою роз’яснення проблемних питань, які турбують громаду та депутатів сільської ради. У засіданні також взяли участь заступник голови районної ради Михайло Калинич та юрист райради Сергій Штець.

На початку сесії головою сільської виборчої комісії було озвучено результати позачергових виборів до сільської ради та представлено новообраних депутатів, які з ентузіазмом та великою відповідальністю приступили до роботи, адже під час засідання було розглянуто питання, немало важливі для життєдіяльності даного населеного пункту, а саме: про прийняття іншої субвенції з районного бюджету сільському бюджету на 2017 рік. Щодо даного питання, то з районного бюджету з метою забезпечення життєдіяльності органів місцевого самоврядування у сільський бюджет було направлено близько 70 тис. грн.. Також розглядалися питання про внесення змін до рішення 15 сесії Олександрівської сільської ради 7 скликання від 24.12.2016 р. «Про сільський бюджет на 2017 рік», про перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі в розрізі економічної класифікації видатків бюджету, про затвердження рішення виконавчого комітету Олександрівської сільської ради від 03.10.2017 р. «Про внесення змін до кошторису». Також було розглянуто декілька заяв, пов’язаних із розподілом земель. Оскільки на сьогоднішньому засіданні розглядалося немало болючих питань, важливих для життєдіяльності даного населеного пункту, депутати проголосували за них одноголосно.

Відзначимо, що за останні півроку у Олександрівці не проведено жодного пленарного засідання сесій сільської ради. Через конфлікти між окремими особами, які провокували зриви пленарних засідань дійшло до того, що в населеному пункті почалися проблеми з фінансуванням та виплатою заробітної плати, зокрема, технічним працівникам. Та сьогодні засідання нарешті відбулося. Депутати дійшли консенсусу. Більшість із них висловлювалися у підтримку голови сільської ради та мають надію, що після результатів проміжних виборів робота сільської ради буде продуктивною.

Як відзначив голова райради Юрій Іванчо по закінченні пленарного засідання: «Громада Олександрівки готова працювати для розвитку села. І зараз головне, щоб дана робота була злагодженою».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *