Голова ради Юрій Іванчо взяв участь у традиційній конференції освітян Хустського району

Цьогорічна щорічна традиційна конференція освітян Хустського району приємно здивувала всіх учасників. Проведена в новому, незвичному форматі, що властивий для освітньої реформи, яка нещодавно вступила в дію. Конференція відбулася на базі Сокирницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, зібравши на шкільному подвір’ї освітян зі всього Хустського району. У конференції також взяли участь голова Хустської районної ради Юрій Іванчо, його заступник Михайло Калинич, заступник голови Хустської РДА Михайло Попович, депутат районної ради Володимир Чегіль.

З першого вересня освітній процес у школах Хустщини, як і всієї країни, буде кардинально змінений. Ввійшла в дію освітня реформа, яка зачіпає всі галузі життя. На конференції було відзначено, що від сьогодні вчитель буде навчати дитину не лише для хороших оцінок, а й як пристосуватися до майбутнього життя, як стати особистістю. Та якість освіти у кожній школі буде покращуватися лише завдяки старанності та наполегливості педагогів. Так, спочатку буде складно, та незабаром зміни принесуть хороші плоди.

Під час конференції голова Хустської районної ради Юрій Іванчо сказав таку репліку: «Сміло йдіть у реформування! Витримки вам, хороших учнів і терпіння».

Згадували сьогодні про призерів олімпіад, говорилося про успішність учнів Хустського району у ЗНО та перспективи на майбутнє.

У підсумку окремі навчальні заклади та їх представників було нагороджено почесними грамотами та подяками.

Комментарии запрещены.