Депутати районної ради готуються до чергової сесії

DSCN0185Сьогодні, 7 жовтня, під головуванням голови районної ради Василя Губаля відбулося засідання президії Хустської районної ради, де були розглянуті питання, що пропонується внести на розгляд чергової сесії районної ради. Участь у роботі взяв голова райдержадміністрації Василь Якубець та заступник голови районної ради Павло Гвоздянський.

Першим питанням депутати заслухали звіт голови районної ради про його діяльність за минулий рік. Обговорили районну Програму фінансової підтримки діяльності центру надання адміністративних послуг Хустської районної державної адміністрації на 2013-2014 роки та питання Про внесення змін до районної Програми розвитку культури і мистецтва в Хустському районі на 2013 рік.

Наступним питанням стало внесення змін до Програми розвитку та рекреації в Хустському районі на 2011-2015 роки. Інформував присутніх начальник фінансового управління райдержадміністрації Іван Губаль. Також депутати заслухали питання Про внесення змін до рішення районної ради № 287 від 29 грудня 2012 року «Про районний бюджет на 2013 рік». Була внесена пропозиція щодо розгляду на депутатських комісіях та сесії районної ради питання щодо виділення коштів з районного бюджету для відділу охорони здоров’я райдержадміністрації у сумі 20 тисяч гривень на закупівлю вакцини для профілактики вірусного гепатиту групи А.DSCN0190

Обговорили на засіданні звіт начальника відділу охорони здоров’я Хустської районної державної адміністрації, підготовку районних закладів освіти, культури охорони здоров’я та інших об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період, хід  реалізації районної програми «Власний дім». Говорили про погодження клопотання ДП «Закарпатський Цеолітовий Завод» ТзОВ «Цеоліт» щодо надання спеціального дозволу (ліцензії) та питання про майно.

Значну увагу приділили питанню щодо створення комунальної установи «Агенція місцевого (економічного) розвитку Хустщини». Детальніше з цим питанням ознайомив членів президії заступник голови районної ради Павло Гвоздянський, який зазначив, що створення такої установи дасть можливість залучати в район чималі кошти. Писати проекти та шукати фонди будуть справжні фахівці. Тому створення комунальної установи в районі – справа важлива та надзвичайно потрібна.

Всі розглянуті питання одержали депутатську підтримку та будуть пропонуватись на розгляд комісій, що відбудуться завтра, 8 жовтня.

Комментарии запрещены.