Депутати Хустської районної ради прийняли районний бюджет на 2013 рік

DSCN391329 грудня відбулося друге засідання шістнадцятої сесії шостого скликання, яке провів її голова Василь Губаль. Взяли участь у засіданні заступник голови ради Павло Гвоздянський, голова райдержадміністрації Михайло Горба, його заступники, керівники відділів та управлінь райдержадміністрації, селищний та сільські голови, а також депутати обласної ради.  

             На початку було внесено зміни до порядку денного. Депутати включили два питання, а саме: «Про внесення змін до рішення районної ради від 11 січня 2012 року №190 «Про районний бюджет на 2012 рік» та «Про центр первинної медико-санітарної допомоги».

            Далі народні обранці затвердили порядок денний в цілому й приступили до розгляду питань. Прийняли Програму економічного і соціального розвитку Хустського району на 2013 рік, Програму розвитку культури і мистецтва в Хустському районі на 2013 рік,  Програму оновлення містобудівної документації Хустського району на період 2013-2017 років, районну Програму з проведення земельної реформи в Хустському районі на 2013-2018 роки, Програму утилізації (контейнеризації) невідомих та непридатних до використання отрутохімікатів на 2013 рік. Внесли зміни до Програми розвитку системи зв’язку, оповіщення та інформатизації Цивільної оборони Хустського району на 2011-2015 роки, а також внесли зміни до рішення районної ради від 11 січня 2012 року №190 «Про районний бюджет на 2012 рік». Прийняли відповідне рішення по питанню про витрати на утримання районної ради та її виконавчого апарату на 2013 рік та про Центр первинної медико-санітарної допомоги.

            Звичайно, основну увагу було зосереджено на питанні «Про районний бюджет на 2013 рік». Інформував присутніх начальник фінансового управління Хустської райдержадміністрації Іван Губаль, який зазначив, що загальний обсяг доходів районного бюджету на 2013 рік складає 338617948 гривень. Тож після жвавого обговорення бюджет було прийнято.

            Щодо питання «Різне», то тут було вирішено депутатами прийняти рішення про звернення депутатів Хустської районної ради до депутатів Хустської міської ради з пропозицією про виділення у 2013 році додаткових коштів з бюджету м.Хуст для фінансування програм по охороні здоров’я. Адже на сьогодні заклади охорони здоров’я Хустського району забезпечують надання медичних послуг, в тому числі і мешканцям м. Хуст. Саме через недостатнє фінансування галузі районною радою періодично виділяються із районного бюджету додаткові кошти для більш якісного та повного забезпечення виконання програм з метою збереження здоров’я найбільш вразливих верств населення району та м. Хуст. 

            Після цього з нагоди новорічно-різдвяних свят щедрував і колядував присутнім відомий на Хустщині хор викладачів дитячих шкіл мистецтв району під керівництвом Василя Ларівона.          

Потім голова районної ради Василь Губаль привітав усіх з наступаючими святами — Новим роком та Різдвом Христовим. Побажав добра, родинного затишку та здійснення всього задуманого у 2013 році.

DSCN3888DSCN3898DSCN3906DSCN3891DSCN3931DSCN3964

Комментарии запрещены.