Депутати Хустщини взяли участь в ІІ обласній Спартакіаді

Велике спортивне свято відбулося 5 травня в Ужгороді – область гостинно приймала учасників ІІ обласної спартакіади, що проводилась серед депутатів обласної, районних, міських (міст обласного значення) рад.

Залучення депутатів усіх рівніх до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, зміцнення здоров’я, а також пропаганда фізичної культури і спорту серед населення- стали головним завданням проведення цих змагань.

19 команд області мірялися силами на волейбольних та футбольних майданчиках, грі у тенісі, більярді,  шахах та шашках.

З шикування команд під марш розпочалося урочисте відкриття спартакіади на центральному стадіоні «Авангард».

Вітальне слово для відкриття змагань було надано голові оргкомітету ІІ обласної Спартакіади, голові облради Івану Балозі. Теплі й щирі побажання лунали і з вуст в. о. Ужгородського міського голови Віктора Трикура та голови Ужгородської райради, голови Асоціації органів місцевого самоврядування Закарпатської області Михайла Фединця.

Під звуки Гімну України було піднято державний прапор. Після чого за нашими народними традиціями голові обласної ради було вручено хліб і сіль. Далі ж представили головних суддів з різних видів спорту, а програму змагань оголосив та запросив команди до місць проведення суддя, майстер спорту Анатолій Плеханов.

У своєму виступі голова обласної ради Іван Балога зазначив, що проведення таких обласних спартакіад показує те, що Закарпаття- це край, де живуть не тільки працьовиті й щирі люди, а й хороші спортсмени. Він пишається тим, що в органах представницької влади є активні люди, які прагнуть аби їхнє село, селище чи місто було достойно представлено і на спортивних змаганнях.

Ігри проходили цікаво, особливо велику увагу було прикуто всіх присутніх до міні-футоболу та гри у волейбол. Одне слово, всі види спорту були варті уваги.

 Хочеться відмітити команду Хустщини, адже тут були зібрані депутати різних рівнів, які гідно представили честь нашого району. Всі зусилля та здібності у спорті вони намагались показати на найвищому рівні.

Змагання між командами були досить напруженими і цікавими, кожна з них прагнула перемогти. Та перемогли все-таки найсильніші.

За результатами загальнокомандного заліку з міні-футболу перше місце здобув Воловецький район, друге – Ужгородський, третє — Перечинський райони. З волейболу призові місця вибороли: перше – Перечинський район, друге – Воловецький, третє- Свалявський. Настільний теніс на першу сходинку вивів Рахівський район, на другу – Іршавський, на третю – Хустський. У грі з шахів перша позиція дісталась В.Березнянському району, друга – Іршавському, третя- Міжгірському. У шашках призові місця розподілились таким чином: перше -закріпив за собою Іршавский район, друге — Ужгородський, третє — Хустський. Більярд приніс перше місце Воловецькому району, друге — Свалявському, третє — Рахівському.

  Отож у загальнокомандному заліку ІІ обласної Спартакіади призові місця розподілились так: перше — Воловецький район, друге – Перечинський, третє — Іршавський.

Нагороди переможцям — медалі, дипломи, кубки і цінні призи вручили Іван Балога, Віктор Трикур і Михайло Фединець.

На закінчення, звичайно, хочеться побажати всім учасникам енергії, натхнення, сил та міцного здоров’я, а  депутатам,  які  представлятимуть нашу область на  Всеукраїнських змаганнях між збірними обласних центрів в Алушті зичимо перемоги та нових досягнень.

Комментарии запрещены.