Депутат Нижньоселищенської сільської ради пройшов стажування у США

DSC_1826Українська делегація, до складу якої входив депутат Нижньоселищенської сільської ради Сергій Штець, пройшла стажування в США у рамках програми «Відкритий світ».

Програма була досить насичена. Це ділові зустрічі, обговорення найуспішніших програм, проектів, що діють на території США, відвідування головних адміністративних установ. 

За десять днів українська делегація побувала у Вашингтоні, де було організовано навчально-ознайомчі семінари. Далі ж поїхали в місто Орем штату Юта, де й провели основний час стажування. У рамках поїздки відбулися зустрічі з місцевими та державними законодавцями, експертами з міського планування й розвитку інфраструктури та лобістами штату. Делегатів представили під час законодавчого засідання Сенату штату.

«Тут зовсім інший світ, який просто вражає. Взявши участь у стажуванні, ми отримали неоціненний досвід. Як кажуть в народі, вчитися ніколи не пізно»,- ділиться враженнями Сергій Штець.DSC_1600

Зазначимо, що головною метою програми «Відкритий Світ» стало зміцнення взаєморозуміння та співробітництва між Україною та Сполученими Штатами шляхом обміну досвідом та ідеями між українськими лідерами та їхніми американськими колегами. Програма «Відкритий світ» є єдиною програмою обмінів законодавчої гілки влади США й отримує щорічне фінансування від Конгресу США.

Окрім ділових зустрічей, учасники програми мали можливість відвідати визначні місця. Були в бібліотеці Конгресу США, центрі президента Клінтона та представництві телеканалу КСЛ. Одне слово, поїздка залишила по собі незабутні враження.IMG_0101

 

Комментарии запрещены.