День державного прапора відзначено в районі

DSCN895623 серпня кожного року в Україні відзначається день Державного прапору. У місті над Тисою, традиційно, святкові заходи приурочені цій даті відбулися біля будівлі районної ради.

Святкові заходи розпочалися з офіційної церемонії підняття Державного Прапора під звуки національного гімну за участю голови райдержадміністрації Василя Якубця та голови районної ради Василя Губаля.

«Наш прапор щедро политий кров’ю українських звитяжців. Сотні тисяч життів віддано за те, щоб він гордо майорів, віщуючи світу про назавжди вільну Україну. Тож, низько схиляю голову перед пам’яттю тих, хто боронив рідну землю за всіх часів, віддав життя за її волю, за те, щоб сьогодні гордо майоріло синьо-жовте полотнище Державного Прапору України.DSCN8963 Адже український стяг – це символ нашої незалежності, соборності, це наша совість, честь і слава», — наголосив у вітальному слові голова Хустської районної ради Василь Губаль.

Після урочистої частини свята голова райдержадміністрації Василь Якубець, голова райради Василь Губаль та представники владних структур району поклали вінки та квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку, до монумента Слави та пам’ятних місць.

DSCN8940DSCN8941DSCN8946DSCN8955DSCN8961DSCN8965

Комментарии запрещены.