Делегація з Глибоцького району Чернівецької області та Хустщина обмінювались досвідом

Минулого тижня  на теренах Хустщини в селі Н.Селище перебувала з офіційним візитом делегація з Глибоцького району Чернівецької області. Ознайомлення з туристичною, промисловою, сільськогосподарською галуззю нашого району та обмін досвідом- стало метою візиту. Під час робочої поїздки відвідали відому не лише на Закарпатті, а й в Україні та за її межами «Селиську сироварню», місцеву школу, клуб, хлібопекарню, зробили тур в с. Шаян, побачили оленячу ферму, оглянули мальовниче село та просто відпочили.

Делегація під час відвідин унікальних місць на Хустщині могла переконатися в тому, що наш край має надзвичайно великий потенціал для розвитку туризму та сільського господарства.

Гостей супроводжували голова Хустської районної ради Василь Губаль, заступник голови Хустської РДА Михайло Попович та сільські голови окремих населених пунктів нашого району.

Голова Хустської районної ради Василь Губаль висловив надію, що ця зустріч стане хорошим початком дружби між районними радами. Обмін досвідом дасть можливість взяти для себе найголовніше.

По закінченні візиту голова Глибоцької районної ради Валерій  Ротар та голова Хустської районної ради Василь Губаль підписали угоду про співробітництво між Хустським районом та Глибоцьким районом Чернівецької області. Сторони підтвердили взаємне прагнення всебічно сприяти всесторонньому і довгостроковому співробітництву між органами місцевого самоврядування і громадськими організаціями районів. Будуть організовуватись спільні участі в різноманітних міжнародних проектах і програмах розвитку місцевого самоврядування з метою залучення інвестицій.

Зустріч пройшла у щирій, доброзичливій атмосфері. Спілкування показало, що в  роботі є не лише багато спільного, а й особливого – характерного для конкретного району. Тому, обидвом районам різних областей є чому повчитися один в одного.

 

Комментарии запрещены.