ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ ЗА 2012 РІК РОЗПОЧАТО

P029425За 2012 рік до Хустської ОДПІ громадянами

було подано 1425 декларацій, серед яких 228  обов’язкових

та 437 —  з метою отримання податкової знижки.

 Щороку з 1 січня по 1 травня триває кампанія Декларування доходів, під час якої громадяни звітують перед державою про минулорічні доходи шляхом подання декларації та сплати, зазначеної в ній, суми податку.

Зобов’язання з подання Декларації про майнових стан і доходи мають громадяни, які протягом минулого року отримували доходи у вигляді: спадщини, подарунків, оренди майна фізичної особи; дохід від операцій з продажу рухомого або нерухомого майна, іноземні доходи та такі, що не оподатковувались при виплаті.

До відома громадян, які мають постійне місце проживання в Україні та тимчасово працюють за кордоном і не в змозі особисто подати декларацію про майновий стан і доходи! Задекларувати доходи, одержані за межами країни, можна шляхом подання декларації поштою з дотриманням вимог надсилання листа (за 10 днів до граничного строку подання декларації, з повідомленням про вручення та з описом вкладення). Крім того, подати декларацію за Вас може уповноважена особа за нотаріальною довіреністю.

За неповнолітніх осіб або осіб, визнаних судом недієздатними, Декларацію про майновий стан і доходи подають їх батьки (опікуни, піклувальники).

Відмінністю проведення цьогорічної кампанії декларування є те, що громадяни зможуть подавати річну Декларацію про майновий стан і доходи у режимі реального часу (on-line) через «Електронний кабінет платника податків” не з’являючись особисто до податкової інспекції.

Шановні громадяни! Запрошуємо Вас скористатися можливістю подання декларації про майновий стан і доходи в електронному вигляді та заощадити свій час.

Пам’ятайте, що неподання декларації, подання її з перекрученими даними або із затримкою тягне відповідальність від 3 до 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51 — 136 гривень).

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю

Хустської ОДПІ

Комментарии запрещены.