Черговий виїзний прийом громадян голова райради провів у Монастирці

Бути ближче до людей, особисто почути кожного і по можливості допомагати – саме з такою метою голова районної ради Юрій Іванчо постійно відвідує населені пункти Хустського району, проводячи виїзні прийоми. І сьогоднішня поїздка у Монастирець, у якій брав участь і радник голови райради Дмитро Величко, не стала винятком, бо ж під час візиту до вищезазначеного населеного пункту Юрій Олексійович поспілкувався з масою людей, а це й працівники сільської ради, педагогічний колектив Монастирецького «НВК», мешканці села і навіть дітки, що навчаються в школі та відвідують садочок.

Село Монастирець – мальовничий населений пункт, дорога до якого веде через швидкоплинну річку Ріку. З сторін Монастирець оточений горами та лісами, через нього протікають дзвінкі струмочки… І ніби все тут прекрасно, адже природа нагородила мешканців села усім, що тільки може дати людині. Та, на жаль, не всі вміють цього цінувати, бо ж, проходячи повз потічки, у них ми помічаємо купи сміття…

Як відзначила сільський голова Людмила Довгій, —  сміття – найбільша проблема населеного пункту. Люди не знають, що з ним робити, адже в селі немає офіційного сміттєзвалища. Натомість голова райради запропонував голові сільської ради вихід із ситуації, а саме: провести збори, під час яких спільно з громадою підібрати в селі земельну ділянку на 1 га землі, яка б підходила під параметри сміттєзвалища. Тільки так у селі можна буде розв’язати тему твердих побутових відходів. Наступна проблема, яка була порушена Людмилою Василівною – надзвичайно аварійний стан центральної дороги, протяжність якої 6 км. Юрій Іванчо відзначив, що це питання вже на стадії вирішення. Головне, щоб була розроблена проектно-кошторисна документація, буде проведено тендер і вже наступного року процес по ремонту дороги розпочнеться.

У селі є ще одна серйозна проблема, точніше кажучи – біда, а саме – критична ситуація з електроопорами. З цим питанням до Юрія Олексійовича звернулися стурбовані мешканці Поточка (населений пункт, який відноситься до Монастирецької сільської ради), налякані не на жарт, бо ж ціла лінія стовпів знаходиться в аварійному стані. Напруга світла приблизно 140 Вт. Нещодавно із стовпа зірвалася і впала на землю одна з опор. Люди одразу ж звернулися до Хустського РЕМу, та з цієї структури не було жодного реагування, незважаючи на те, що від бездіяльності даної структури могли постраждати люди. Жителі села зверталися і до Закарпатобленерго та «віз і нині там». Відповідь Юрія Олексійовича була така «Ми всіма силами спробуємо допомогти. Терміново відправимо звернення до Закарпатобленерго щодо заміни електроопор та порушуватимемо питання про бездіяльність Хустського РЕМу, оскільки Монастирець – не єдиний населений пункт, де існують такі проблеми. Також ми очікуємо представника з обленерго на наступній сесії районної ради.»

Під час виїзного прийому голова районної ради відвідав і Монастирецький навчально-виховний комплекс «загально-освітню школу І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад». Спілкуючись із директором комплексу Ларисою Глебою та відвідавши приміщення школи та садочка – Юрій Іванчо був приємно вражений.

Чудово вкомплектовані класи, витончено розмальовані стіни, висококваліфікований, талановитий і дружній колектив, який із задоволенням працює на результат. Приємно здивував і дошкільний навчальний заклад, який знаходиться на базі школи. До речі, у Монастирці працюють три дошкільні навчальні заклади і завдяки цьому всі дошкільнята мають можливість відвідувати садочки.

Також при школі діє потужний музей, у якому діти знайомляться із старовинними предметами побуту, знаряддям праці, яким колись користувалися наші предки.

Відзначимо, що в даній школі навчаються і двоє діток з особливими потребами, які займаються в інклюзивних класах. Школу вони відвідують з великим ентузіазмом, щодня отримуючи нові цікаві знання.

Приємно говорити про той факт, що навчально-виховний комплекс має багато колосальних досягнень завдяки працьовитим педагогам, які з великою відповідальністю ставляться до своєї роботи. Отож, під час виїзного прийому Юрій Іванчо почув всіх і кожного. І варто відзначити, що всі проблеми, про які говорилося вище, — голова райради взяв під особистий контроль.

Комментарии запрещены.