Афганський біль ніколи не відійде в забуття

DSCN4791Будь яка річниця – подія значуща, але захід який відбувся 14 лютого в місті над Тисою з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій в Афганістані, має особливе значення для тих, кого зачепило це горе.

Згадати пам’ять загиблих  на заході  зібрались керівники району та міста, учасники бойових дій, а також родичі загиблих. Розпочалось дійство з урочистої ходи до пам’ятника воїнам інтернаціоналістам, де відбувся мітинг, покладання вінків та квітів. Потім священик відслужив панахиду за полеглими героями, а також відслужив молебень за живими, тими, хто повернувся з страшної війни.

Після мітингу усіх запросили у Хустську школу мистецтв, де відбулась урочиста частина заходу та святковий концерт. Першим з привітаннями виступив голова міськрайонної організації спілки воїнів-інтернаціоналістів Юрій Дзяпко, який зазначив, що пам’ять про афганську війну у серцях кожного житиме вічно.

Потім учасників бойових дій привітали Хустський міський голова Володимир Кащук, в.о. голови Хустської райдержадміністрації Дмитро Маді та заступник голови районної ради Павло Гвоздянський.

«Традиційно, у цей день на Хустщині воїни-афганці збираються біля монументу, який вони побудували своїми силами. Тут вшановуємо тих людей, хто не повернувся додому. Цю ініціативу ми підтримуємо завжди», — каже заступник голови райради Павло Гвоздянський.

 За мужність і самовідданість, проявлені під час виконання інтернаціонального військового обов’язку, активну участь у патріотичному вихованні молоді та з нагоди 24-ї річниці виведення військ з Афганістану грамоти районної ради отримали учасники бойових дій Михайло Раковці, Іван Коньовші та Юрій Чопей.

По закінченні аматори народного мистецтва подарували присутнім тематичний святковий концерт.DSCN4786DSCN4793DSCN4798DSCN4811DSCN4850DSCN4846

Комментарии запрещены.