344-у річницю села відзначив Нижній Бистрий

У неділю, 23 вересня, у селі Н. Бистрий відбулося святкування Дня села. Тут зібралося чимало односельчан, які прибули звідусіль, адже вітали з днем народження свою маленьку, але рідну Батьківщину.

Програма свята була насичена й цікава. Всі насолоджувалися виступами колективів художньої самодіяльності краю, брали участь у розважальних конкурсах, а для малечі були атракціони.

-Село цікаве тим, що воно розташоване на крайній точці Хустського району. Тут є старовинні каретні переправи через річку, прекрасні сільські садиби, а також Теребле-Ріцька ГЕС, яка унікальна та єдина,- каже сільський голова Степан Бритвак.

Не обійшлося свято й без поважних гостей. З радісною подією усіх щиро привітав голова Хустської районної ради Василь Губаль та депутат районної ради Любомир Петровський, які від себе особисто для шкільної команди подарували волейбольну форму та м’ячі.

-День села- це свого роду підведеня підсумків про зібраний урожай, про все зроблене й пережите. Люди тут добрі й привітні, які щороку дружньо згуртовуються в одну велику родину. Бачимо, що село живе, зберігаючи звичаї та традиції народу. Бажаю всім гарного свята та піднесеного настрою,- зазначив у виступі голова Хустської районної ради Василь Губаль.

Після завершення свята для всіх охочих провели молодіжну дискотеку.

За словами жителів Нижнього Бистрого, свято вдалось на славу, а тому традицію святкувати день села місцева громада збирається підтримувати і надалі.

Комментарии запрещены.