14 листопада 2018 року у сесійному залі Хустської районної ради відбулося засідання сесії Хустської районної ради

Вчора у сесійному залі Хустської районної ради відбулося четверте засідання одинадцятої сесії Хустської районної ради VII скликання.

Засідання розпочалося з пропозиції голови Хустської районної ради Юрія Іванчо доручити вести засідання сесії і підписувати протокол та прийняті на засіданні рішення своєму заступнику Михайлу Калиничу. Таку пропозицію депутати підтримали.

У роботі сесії також взяли участь голова райдержадміністрації Назарій Павлій, селищні та сільські голови, засоби масової інформації.

Головуючий на засіданні Михайло Калинич озвучив порядок денний до якого було включені питання про поновлення на посаді Олександра Пацкана, бюджетне питання, про затвердження звітів про оцінку майна, про затвердження технічних документацій на земельні ділянки, про розгляд повідомлень управління Державної казначейської служби України у Хустському районі Закарпатської області; про розгляд постанов відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області.

Наступним кроком депутатів по порядку денному були прийняті відповідні рішення по кожному з питань. На засіданні також затверджено ряд програм та внесено зміни до вже діючих програм.

Таким чином депутатами району було розглянуто близько сорока питань.

Щодо питання поновлення на посаді Олександра Пацкана депутатами було прийнято рішення розглянути його шляхом таємного голосування. Провівши голосування, лічильна комісія підрахувала результати голосів де з 24 присутніх депутатів — 22 голоси були «проти» і 2 «за» поновлення на посаді Олександра Пацкана.

Комментарии запрещены.