Сьогодні в нас велике свято — День місцевого самоврядування. Це свято людей, котрі працюють в селищній, сільських, районній та міських радах, а також тих, котрі складають великий загін народних обранців, активно працюючи та вболіваючи за свій рідний край, свою громаду.

День місцевого самоврядування також свято ветеранів органів місцевого самоврядування, людей, які присвятили своє життя такій нелегкій, але потрібній справі.

Висловлюю  вдячність депутатам районної та сільських рад, селищному та сільським головам, працівникам органів місцевого самоврядування, які з великою відповідальністю ставляться до своєї роботи. Бо ж саме вони, представляючи інтереси громади, забезпечують право кожного мешканця Хустського району бути почутим.

Щиро вдячний і ветеранам, які віддали часточку своєї душі в розвиток та становлення місцевого самоврядування. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя  та родинного затишку.
Сподіваюсь, що цей урочистий день додасть усім нам сил і піднесеного настрою, а щоденна праця буде спрямована на розвиток нашого прекрасного Хустського району.

З повагою

Юрій Іванчо

голова Хустської районної ради

Комментарии запрещены.