Щорічно, чудового осіннього дня – 9 листопада – ми відзначаємо Всеукраїнський день працівників культури, майстрів народного мистецтва, день української писемності та мови.

Завдяки культурі кожен народ має свою самобутність. А всі ті люди, які працюють у цій галузі і активно її розвивають – зберігають і відтворюють духовні скарби нашого народу. Щоб працювати у культурі – потрібно мати особливий талант. Приємно відзначити, що українська культура посіла особливе місце у культурі світовій, а все це завдяки небайдужим людям, які за покликом душі присвятили себе такій величній галузі.

Не менш символічним сьогодні є і той факт, що всі працівники культури та майстри народного мистецтва відзначають своє професійне свято разом із днем української писемності та мови.

Тож, шановні працівники культури, майстри народного мистецтва та всі ті особи, які присвятили своє життя українській мові та писемності! Натхнення вам у повсякденній роботі, радості від кожного дня, творчих успіхів, щастя та здійснення мрій!

З повагою

Хустська районна рада

Комментарии запрещены.