Щороку, у першу неділю жовтня Україна відзначає професійне свято педагогів. Людей, які навчають, які збагачують розум і душу молоді, відкривають перед нею невичерпну силу знань і безсмертних моральних цінностей. Немало хороших педагогів працює і на Хустщині, а це й вчителі, вихователі дошкільних навчальних закладів та викладачі шкіл-мистецтв. Усі ті особи, які трудяться на освітянській ниві, заслуговують найвищої шани та поваги. Тож, урочистості з нагоди цього особливого свята пройшли цими днями і в нашому районі.

У вівторок, 26 вересня, у Хустському районному будинку культури відбулося особливе свято. Тут зібралися кращі педагогічні працівники зі всього району: вчителі, вихователі дошкільних навчальних закладів та викладачі шкіл-мистецтв. Як справжні поціновувачі українських традицій – всі вбрані у вишиванки. Щирі посмішки на обличчях, радість в очах – саме такі наші педагоги сьогодні – у день, коли на їхню адресу звучали найщиріші вітання та побажання від талановитих колективів шкіл району та представників місцевої влади. Чудовими словами роботу педагогів Хустщини відзначив у своєму виступі голова Хустської районної ради Юрій Іванчо: «Справа педагога – віддавати частинку своєї душі вихованцям. Справа педагога – не лише навчати, але й радіти здобуткам своїх талановитих учнів. На ваших очах підростають наші діти, які завтра підуть у світ». Так, саме вчитель повів усіх нас у світ знань, допоміг обрати з тисяч свою дорогу в житті, навчив не лише премудрощів шкільних предметів, а й найскладнішої з наук — бути людиною.

За вагомий внесок у розвиток освіти району, сумлінну та бездоганну працю, досягнуті успіхи у справі навчання та з нагоди Дня працівника освіти кращих педагогів сьогодні було відзначено почесними грамотами і подяками обласного та районного рівнів.

Тож, із професійним святом вас, шановні освітяни! Висловлюємо вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям і добротою. І цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, вас люблять і шанують. І нехай так буде завжди.

Комментарии запрещены.