Вчора, 25 вересня, голова Хустської районної ради Юрій Іванчо та його заступник Михайло Калинич взяли участь у плановій щотижневій нараді, проведеній під керівництвом голови Хустської районної державної адміністрації Назарія Павлія.

Також в нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Сабадош, керівники структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій району.

За традицією було підведено підсумки роботи за тиждень, що минув.
Одночасно присутніх поінформовано про результати участі району в Міжнародній туристичній виставці-ярмарку «Тур’євроцентр Закарпаття — 2017».

Після чого перейшли до обговорення питання стосовно підготовки бюджетних закладів до опалювального сезону, про стан забезпечення твердим паливом і вугіллям та готовність газових котелень до роботи. Також було розглянуті питання у галузі бюджету, охорони здоров’я, захисту прав та інтересів дітей, соціального захисту населення, освіти, молоді та спорту, виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери, про осінній призов на строкову військову службу.

Водночас, присутні обговорили підготовку району до участі Дні Добросусідства з Угорською Республікою, що пройде у селі Яноші Берегівського району цієї суботи.

Комментарии запрещены.